آموزش ویرایش تصاویر و استفاده از فیلتر و افکت در اینستاگرام

همانطور که می‌دانید، اینستاگرام هم اکنون یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی موجود است که تعداد کاربران آن روز به روز در حال افزایش بوده و زمان بیشتری صرف گشت و گذار در آن می‌شود. پیش از در سه مقاله مختلف به آموزش نحوه ثبت نام و شروع استفاده از اینستاگرام، آموزش مدیریت مقدماتی فالوورهای اینستاگرام و همچنین آموزش ارسال عکس و ویدیو در اینستاگرام و اضافه کردن موقعیت مکانی به آن‌ها پرداختیم. این سه مقاله را می‌توانید از بخش زیر مطالعه کنید.

اما حال نوبت به این رسیده که شما عزیزان را با نحوه ویرایش تصاویر و استفاده از فیلتر و افکت در اینستاگرام آشنا کنیم. اپلیکیشن اینستاگرام شامل فیلترهای پیش‌فرض متعددی می‌شود که به کاربر اجازه تغییر سبک تصاویر، قبل از اشتراک‌گذاری آن‌ها را می‌دهد. در ادامه توضیحات جامعی در رابطه با چگونگی ویرایش تصاویر و استفاده از فیلتر و افکت در اینستاگرام خدمت شما عزیزان ارائه کرده و به سوالات مرتبط با این زمینه پاسخ خواهیم داد. 

افکت

چگونه قبل از اشتراک‌گذاری تصاویر در اینستاگرام آن‌ها را فیلتردهی کنیم؟

شما بعد از انتخاب آیکون دوربین در برنامه اینستاگرام و ضبط یک عکس از طریق دوربین دستگاه و یا انتخاب یک فایل تصویری از گالری آن می‌توانید به فایل مورد نظر فیلتر اضافه کنید. بدین منظور پس از تعیین فایل تصویری مورد نظر به منظور آپلود، گزینه Next را لمس کرده و سپس در لیست فیلترهای ارائه شده هر یک از آن‌ها را که تمایل دارید انتخاب کنید. دقت داشته باشید که می‌توانید فیلترهای موجود را لمس کرده و پیش‌نمایشی از تغییرات آن را بر روی فایل تصویری خود مشاهده کنید.
شما حتی قادر خواهید بود با لمس دوباره فیلتر مورد نظر، شدت آن را تغییر دهید. این عمل با ارائه یک اسلایدر انجام می‌شود. پس از انتخاب فیلتر مورد نظرتان و تنظیم شدت آن، کافیست که گزینه Done را لمس کنید. حال گزینه Next را انتخاب کرده و سایر تنظیمات مورد نیاز که پیش از این در مقاله “آموزش ارسال عکس و ویدیو در اینستاگرام و اضافه کردن موقعیت مکانی” به آن‌ها اشاره داشتیم را اعمال نمایید. نهایتا می‌توانید فایل تصویری مورد نظر را با فیلتر انتخاب شده اشتراک‌گذاری کنید.

چگونه لیست فیلترهای عکس اینستاگرام را شخصی سازی کنیم؟

برنامه اینستاگرام این امکان را در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا لیست فیلترهای خود را شخصی سازی کند. به عنوان مثال شما می‌توانید فیلترهای خاصی را به لیست فیلترهای پیش فرض برنامه اینستاگرام اضافه کرده، برخی را پنهان کرده و یا ترتیب نمایش این فیلترها را تغییر دهید.
به منظور انجام این عمل، ابتدا یک فایل تصویری نظیر یک عکس را به منظور آپلود انتخاب کنید. در مرحله اعمال فیلتر، در نوار حاوی فیلترهای موجود بخش زیرین صفحه به سمت راست حرکت کنید تا با انتهای لیست فیلترهای موجود برسید. گزینه با عنوان Manage را در این بخش انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه به سه گزینه فرعی دیگر دست پیدا خواهید کرد که شامل موارد زیر هستند:

 • گزینه Add a Filter: با استفاده از این گزینه می‌توانید فیلترهای جدیدی را به مجموعه فیلترهای برنامه اینستاگرام خود اضافه کنید. فیلترهایی که هم اکنون در دسترس شما قرار می‌گیرند با علامت تیک نمایش داده می‌شوند.
 • گزینه Hide a Filter: با استفاده از این گزینه می‌توانید فیلترهای مورد نظرتان را از لیست فیلترهای پیش فرض برنامه اینستاگرام پنهان کنید. فیلترهای پنهان شده با آیکون دایره (بدون تیک) نمایش داده می‌شوند.
 • گزینه Rearrange Filters: با استفاده از این گزینه هم قادر به تغییر ترتیب نمایش فیلترها در برنامه اینستاگرام خواهید بود. این عمل با استفاده از قابلیت “کشیدن و رها کردن” یا “Drag & Drop” فیلترها امکانپذیر می‌شود. بنابراین به منظور تغییر مکان یک فیلتر کافیست که انگشت خود را بر روی آن قرار داده نگه دارید و سپس آن را به محل مورد نظر منتقل کرده و انگشت خود را رها سازید.

پس از اعمال تغییرات مورد نظرتان، گزینه Done را لمس کنید. با استفاده از سه روش فوق می‌توانید به سادگی لیست فیلترهای ارائه شده در برنامه اینستاگرام را شخصی سازی کنید. اگر نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها یاری بخواهید.

اگر یکی از فیلترهای اینستاگرام از لیست فیلترهای پیش فرض برنامه حذف شد چه کنیم؟

در این شرایط به احتمال زیاد شما فیلتر مورد نظر را سهوا از لیست فیلترهای پیش فرض برنامه اینستاگرام پنهان کرده‌اید. بنابراین کافیست که فیلتر مد نظرتان را از حالت پنهان خارج کنید. بدین منظور ابتدا یک فایل تصویری نظیر یک عکس را به منظور آپلود انتخاب کنید. در مرحله اعمال فیلتر، در نوار حاوی فیلترهای موجود بخش زیرین صفحه به سمت راست حرکت کنید تا با انتهای لیست فیلترهای موجود برسید. گزینه با عنوان Manage را در این بخش انتخاب کنید.
در این شرایط فیلترهایی که به طور پیش فرض در لیست فیلترهای اولیه برنامه اینستاگرام نمایش داده می‌شوند حاوی دایره‌ای با یک تیک داخلی هستند. اما در سمت مقابل فیلترهای پنهان شده تنها با یک دایره تو خالی (بدون تیک) نمایش داده می‌شوند. فیلتر مد نظر خود را در این لیست انتخاب کرده و با لمس آیکون دایره آن را از حالت پنهان خارج کنید. نهایتا گزینه Done را لمس کنید تا تغییرات مورد نظرتان اعمال شوند.

چگونه در اینستاگرام عکس خود را ویرایش و به آن افکت اضافه کنیم؟

اینستاگرام قابلیت پیشرفته‌تری را هم به منظور ویرایش و افکت دهی به تصاویر ارائه می‌کند. به منظور دستیابی به این قابلیت باید پس از انتخاب عکس مورد نظرتان و سپس گزینه Next، در بخش زیرین صفحه گزینه Edit را لمس کنید. با لمس این گزینه، لیست حاوی موارد زیر نمایان می‌شوند:

 • گزینه Adjust: این گزینه امکان عمودی و افقی کردن تصویر را فراهم می‌آورد.
 • گزینه Brightness: با استفاده از این گزینه میزان روشنایی فایل تصویری انتخاب شده قابل تنظیم خواهد بود.
 • گزینه Contrast: گزینه Contrast در اینستاگرام مربوط به تنظیم کنتراست تصویر و تفکیک نقاط تیره و روشن از یکدیگر می‌شود.
 • گزینه Structure: جزئیات، الگو و بافت تصویر را ارائه می‌کند.
 • گزینه Warmth: با استفاده از این گزینه می‌توانید رنگ‌های فایل مورد نظر را به سمت نارنجی (رنگ‌های گرم‌تر) یا آبی (رنگ‌های سردتر) منتقل کنید.
 • گزینه Saturation: این گزینه شدت رنگ‌های فایل مورد نظر را تعیین می‌کند.
 • گزینه Color: به منظور اضافه کردن رنگ‌های خاص به بخش‌هایی از تصویر ارائه شده است.
 • گزینه Fade: فایل تصویری مورد نظر را با افکت خاصی به یک تصویر کلاسیک و قدیمی تبدیل می‌کند.
 • گزینه Highlights: به منظور تنظیم فوکوس برای نقاط روشن تصویر به کار گرفته می‌شود.
 • گزینه Shadow: به منظور تنظیم فوکوس برای نقاط تیره تصویر به کار گرفته می‌شود.
 • گزینه Vignette: لبه‌های تصویر را تاریک‌تر می‌کند و به نوعی توجه بیننده را به سمت محیط درونی و وسط تصویر معطوف خواهد کرد.
 • گزینه Sharpen: شفافیت تصویر را افزایش می‌دهد و بدین صورت عکس مورد نظر را واضح‌تر می‌کند.

پس از اعمال تغییرات و افکت‌های مورد پسند خود قادر خواهید بود که تصویر ویرایش شده را در کنار نسخه اورجینال آن در برنامه اینستاگرام مشاهده کنید. به این صورت می‌توانید نسبت به ویرایش و افکت دهی به فایل‌های تصویری خود در برنامه اینستاگرام اقدام کنید.

چگونه در اینستاگرام متوجه شویم که چه افکت‌هایی به تصویر مورد نظرمان اضافه شده است؟

پدر بخش پیش نمایش تصویر یا Preview Mode برنامه اینستاگرام قدر به تشخیص و مشاهده افکت‌هایی خواهید بود که بر روی عکس مورد نظرتان اعمال شده است. در این بخش درست زیر آیکون هر یک از افکت‌هایی که اعمال کرده باشید یک نقطه خاکستری رنگ نمایان می‌شود. به عنوان مثال اگر در صفحه پیش نمایش تصویر (Preview Mode) زیر آیکون شبیه به خورشید که مربوط به افکت روشنایی یا Brightness است، نقطه خاکستری مشاهده کردید، تصویر مورد نظرتان از نظر روشنایی افکت دهی شده است.

چگونه در اینستاگرام افکت اعمال شده بر تصویر را حذف کنیم؟

حذف افکت از پست‌های اینستاگرام تنها تا زمانی امکانپذیر است که عکس مورد نظرتان در مرحله پیش نمایش یا Preview Mode قرار داشته باشد. به بیان دیگر پس از اشتراک گذاری یا آپلود فایل تصویری در اکانت اینستاگرام خود قادر به حذف افکت‌های اعمال شده بر روی آن نخواهید بود.
به منظور حذف افکت اعمال شده بر عکس، کافیست که در صفحه پیش نمایش (Preview Mode) آیکون مربوط به افکت اعمالی که در بخش زیرین صفحه با یک نقطه خاکستری مشخص شده را لمس کنید. اسلایدر آن را به حالت 0 منتقل کنید و گزینه Save را انتخاب نمایید. بدین صورت افکت مورد نظر از تصویر شما حذف می‌شود.

چگونه در اینستاگرام برای تصاویر خود مرز تعیین کنیم؟

امکان تعیین مرز برای هر عکس ویرایش شده‌ای در برنامه اینستاگرام وجود دارد. بدین منظور ابتدا باید فیلتر مورد نظرتان را بر روی عکس اعمال کنید. بار دیگر فیلتر انتخاب شده را لمس کرده و سپس آیکونی که شبیه به یک مربع بوده و در سمت راست صفحه نمایان می‌شود را انتخاب کنید. بدین صورت مرز مد نظرتان را برای عکس انتخابی تعیین خواهید کرد. با لمس آیکون تیک تغییرات اعمالی ثبت شده و با لمس آیکون ضربدر تغییرات اعمالی حذف می‌شوند.

چگونه در اینستاگرام عکس خود را برش دهیم؟

برش دادن عکس یا به اصطلاحا Crop کردن آن هم در برنامه اینستاگرام قابل انجام است. بدین منظور بعد از انتخاب عکس مد نظرتان به منظور اشتراک‌گذاری در اکانت اینستاگرام، آیکون حاوی نماد آچار که مربوط به بخش تنظیمات می‌شود را انتخاب کنید. سپس گزینه Adjust را لمس کنید. حال با استفاده از انگشت خود می‌توانید قالب و شرایط مناسب برش را برای عکس مورد نظرتان تعیین کنید. پس از دستیابی به شرایط مساعد، با انتخاب آیکون تیک تغییرات اعمالی ذخیره می‌شوند و عکس شما مطابق با الگوی نمایش داده شده برش داده می‌شود. با انتخاب آیکون ضربدر هم تغییرات مورد نظرتان کنسل می‌شوند.

چگونه در اینستاگرام زاویه تصویر را تغییر داده و مستقیم کنیم؟

برنامه اینستاگرام این قابلیت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند عکس‌های با زاویه نه چندان جالب خود را به طور هوشمندانه و جالب توجهی مستقیم کنند. به عنوان مثال تصور کنید که در جلوی یک ساختمان ایستاده‌ای و از پنجره طبقه سوم آن عکس گرفته‌اید. در این شرایط به دلیل اینکه شما نسبت به پنجره مورد نظر در بخش پایین‌تری قرار دارید، زاویه دید مستقیمی در تصویر ضبط شده مشاهده نخواهد شد. برنامه اینستاگرام این قابلیت را فراهم می‌کند که زاویه تصویر را مستقیم کنید.
برای انجام این عمل بعد از انتخاب عکس مورد نظرتان از گالری دستگاه یا ضبط آن توسط دوربین گوشی، از بخش زیرین رابط کاربری برنامه اینستاگرام گزینه Edit را انتخاب کنید. سپس گزینه Adjust که با یک آیکون مربع شکل و زاویه دار نمایش داده شده است را انتخاب کنید. اسلایدر موجود را به سمت چپ و راست بکشیده تا زاویه مستقیمی برای عکس انتخاب شده ایجاد شود. با انتخاب گزینه Done تغییرات مورد نظرتان اعمال و ذخیره می‌شوند.

چگونه در اینستاگرام عکس مورد نظرمان را بچرخانیم؟

چرخش عکس‌ها در برنامه اینستاگرام هم مقدور است. بدین منظور بعد از انتخاب عکس خود برای آپلود در اکانت اینستاگرام، آیکون حاوی نماد آچار که مربوط به بخش تنظیمات می‌شود را انتخاب کنید. سپس گزینه Adjust را لمس کنید. حال آیکونی که اوی یک دایره با فلش‌های چرخشی است را انتخاب کنید. با انتخاب این آیکون، عکس مورد نظرتان چرخش می‌یابد. برای ذخیره تغییرات اعمال شده، کافیست که آیکون تیک موجود را لمس کنید. با لمس آیکون ضربدر هم تغییرات اعمال لغو ا اصطلاحا کنسل می‌شوند.

راز اصلی فروشندگان فالوئر و لایک اینستاگرامنظر شما:
Telegram

.: تمامی حقوق برای سایت فست فالو محفوظ است :.

اخبار

سرویس جدید
سرویس جدید تلگرام
ممبر فیک کانال و گروه تلگرام
- ممبر فیک تلگرام با استارت آنی و ظرفیت بالا به پنل اضافه شد.
- این سرور توانایی انجام سفارشات برای همه نوع کانال و گروه (خصوصی و عمومی) رو دارد

🔷️ مشخصات سرور:
🔻 حداقل تعداد سفارش : ۵۰۰ عدد
🔻 حداکثر تعداد در هر سفارش: ۱۰ هزار عدد
🔹️ حداکثر برای هر لینک: ۵۰ هزار عدد
💰 قیمت برای اعضا: استثنایی
قبل از ثبت سفارش توضیحات سرویس را مطالعه نمایید

اطلاعیه
سرویس های آمار اینستاگرام:
با توجه به اعلام اینستاگرام به تمامی کاربران،ممکن است در بخش آمار پست، آمار دقیق به کاربر ارائه ندهد.
این یک باگ در اینستاگرام می باشد که توسط این شرکت به اطلاع تمامی کاربران رسیده است.
با توجه به این موضوع: در صورتی که از سرویس های آمار اینستاگرام استفاده می نمایید، آگاه باشید سفارش انجام خواهد شد ولی ممکن است آمار دقیق،اینستاگرام به شما نمایش ندهد.
اعلان اینستاگرام👇

سرویس جدید
- سرویس های جدید اینستاگرام Reel به سایت افزوده شد.
- اینستاگرام Reels چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟جهت دیدن آموزش اینجا کلیک نمایید
فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس جدید
- رای مسابقه استوری [Quiz Votes]
- ثبت سفارش از منو ویو استوی |Story|
- توضیحات سرویس را حتما مطالعه نمایید

فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های جدید
سرویس های Likee
سرویس
فالور لایکی به تمامی پنل ها افزوده شد
سرویس ویو لایکی به تمامی پنل ها افزوده شد
سرویس لایک لایکی به تمامی پنل ها افزوده شد
سرویس شیر ویدیو لایکی به تمامی پنل ها افزوده شد

سرویس جدید
سرویس های جدید فست فالو
پروفایل ویزیت استوری 
چک لینک استوری
ثبت سفارش از منو ویو استوری

سرویس جدید
سرویس کامنت سفارشی با اکانت دارای تیک آبی به سایت و تمامی نمایندگی ها افزوده شد
سرویس کامنت رندوم با اکانت دارای تیک آبی به سایت و تمامی نمایندگی ها افزوده شد
قبل از هرگونه ثبت سفارش توضیحات سرویس را با دقت مطالعه نمایید

تخفیف!
آیا می دانستید با عضویت در وب سایت فست فالو بین 5 الی 60 درصد بر روی  سرویس ها تخفیف خواهید گرفت!
با عضویت قیمت ها به صورت خودکار برای شما نمایندگی خواهد شد!
تخفیف های منو شگفت انگیز را از دست ندهید، قیمت برای اعضای سایت استثنایی می باشد!

فست فالو راز اصلی افزایش لایک و فالوور شبکه های اجتماعی


اطلاعیه مهم
باتوجه به محدودیت های جدید اینستاگرام سرویس های لایک ارزان ممکن است ریزش داشته باشند
تا اطلاع ثانوی بهتر است از کلیپ در اینستاگرام استفاده نمایید
و از سرویس های ویو استفاده شود.
در صورت ثبت سفارش لایک ریزش به عهده کاربر می باشد

IGTV
👍 سرویس جدید لایک ایرانی IGTV به سایت افزوده شد.

💬 سرویس جدید کامنت رندوم ایرانی IGTV به سایت افزوده شد،

💬 سرویس جدید کامنت سفارشی ایرانی IGTV به سایت افزوده شد.

👏قیمت سرویس های لایو مجدد کاهش یافت

💥تخفیف های بیشتر در راه است💥

شگفت انگیز
تخفیف های سرویس های شگفت انگیز از دست ندید
قیمت برای اعضای سایت استثنایی
10
هزار ویو + ایمپرشن هدیه فقط: 680 تومان
25 هزار ویو + ایمپرشن هدیه فقط: 3400 تومان
100 هزار ویو + ایمپرشن هدیه فقط: 13400 تومان
قیمت های فوق فقط برای اعضای سایت می باشد

خبر خوب
جهت رفاه حال کاربران 2 سرویس لایک بسیار ارزان به سایت افزوده شد.
قیمت برای اعضای سایت استثنایی
شروع قیمت لایک ارزان سرویس 1:
1250 تومان
شروع قیمت لایک ارزان سرویس 2: 460 تومان
قیمت های فوق فقط برای اعضای سایت می باشد


علاوه بر کامنت سفارشی با کاربران ایرانی

سرویس لایک کامنت هم فعال شد!
با این سرویس شما عزیزان میتوانید برای یک کامنت خاص لایک سفارش دهید😮

 برای مثال زیر پست یک سلبریتی کامنت بگذارید و برای کامنت خود لایک کامنت سفارش دهید با خرید لایک کامنت، کامنت شما علاوه بر لایک شدن در کامنت های اول پست نمایش داده می شود😮

💥سفارش از منو کامنت اینستاگرام💥فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های مجازی
افزایش فالور لایک ممبر تلگرام.... 

کانال تلگرام: fastflw@

اعطای سایت نمایندگی
خبر خوب
با توجه به هزینه های زیاد راه اندازی یک وب سایت  فروشگاهی تیم فست فالو شرایطی را برای شما دوستان عزیز ایجاد کرده است تا بتوانید فقط با پرداخت هزینه هاست و دامین برای خود یک وب سایت افزایش فالور و لایک....شبکه های اجتماعی داشته باشید و درآمد قابل توجهی را داشته باشین
جهت اطلاع بیشتر و درخواست سفارش بعد از ثبت نام در وب سایت از منو جدید اعطای وب سایت نمایندگی اقدام نمایید

فست فالو راز اصلی افزایش لایک و فالوور شبکه های اجتماعی

#ویو_خودکار
فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های اجتماعی

#لایک_خودکار
فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های اجتماعی

#منشن
فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های اجتماعی

#کامنت_سفارشی
سرويس جذاب ديگه ای داريم به نام كامنت سفارشی كه به راحتی ميتونی
كامنت دلخواهتو تايپ كنی
و
بعد از گذشت چند دقيقه زير پستت مشاهدش كنی

سفارش از منوی #کامنت اینستاگرام

____________________
فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های مجازی

#دایرکت
پست دلخواهتو با يك متن براي فالورای هدفت ميتونی ارسال كنی

اين يه راه جذاب برای جذب فالور فعاله 

سفارش از منوی: اینستاگرام منشن/هشتگ/دایرکت

____________________
فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های مجازی

سرویس های جدید
سرویس های ویو خودکار به سایت افزوده شد
سرویس های لایک خودکار به سایت افزوده شد
سرویس های منشن از فالور های هدف به سایت افزوده شد
سرویس های منشن از لیست انتخابی شما به سایت افزوده شد

سرعت
سلام دوستان عزیز 

Tik Tok
 TikTok 

سرویس های افزایش فالوور / لایک / شِیر ویدو تیک توک به سایت افزوده شد

تخفیف روز
سرویس جدید
کانال تلگرام
خدمات بیشتر تلگرام
اطلاعیه
اطلاعیه

به علت محدودیت ها و سختگیری های اخیر اینستاگرام تمامی سرور های لایک و فالور ایران و تمام دنیا بهم ریخته و بسیار بی کیفیت و کند و ناقص شده اند.
از سرویس های با کیفیت تر استفاده نمایید.افت سرعت در برخی از سرویس ها کاملا طبیعی می باشد.
سرویس های اورژانسی بر روی پنل ها فعال میشود.

بنابراین تصمیم گرفتیم خدمات با کیفیتی ارائه کنیم تا از این سری مشکلات اینستاگرام عبور کنیم و بتوانیم مجددا خدمات ارزان و با ثبات و با کیفیتی را در اختیار شما قرار دهیم.

این قول را میدهیم که بمحض برطرف شدن مشکلات اینستاگرام و سرورهای لایک و فالور قیمت سرویس های اورژانسی را کاهش دهیم و خدمات ارزان و مناسبی را در اختیار شما قرار دهیم.
قیمت برای اعضای سایت نمایندگی می باشد.

فست فالو نمایندگی اصلی فروشندگان فالور و لایک

 از اینکه ما را انتخاب کردید سپاس گذاریم.

اطلاعیه

30